למה לשחק swot game

משחק ה- Swot game מאפשר לאדם לזהות את החלקים הפנימיים שלו, את סביבתו החיצונית ואת ההשפעות ההדדיות ביניהן. התבוננות על חוזקות וחולשות כיצד זה משפיע על חייך ברמת הצוות , הארגון, אינטראקציה בתוך המשפחה.
המשחק מאפשר לעבוד על תחומים שונים כגון טיפוח עבודה בצוות, התמודדות עם מצבי קונפליקט, מיומנויות לניהול זמן, הפחתה של לחץ ושחיקה ועוד. והוא מיועד לאנשים במצבי חיים שונים, לקידום תהליכים ארגוניים כחלק מייעוץ אישי או מהובלת תהליכים קבוצתיים.

בכל קופסה ישנם 3 לוחות,

בכל לוח ניתן לשחק עד 4 משתתפים.

סה”כ עד 12 משתתפים.

בכיוון השעון- עם הטלת הקובייה מתקדמים על גבי הלוח.

ממליצים כותבים

יועצים ארגוניים, אנשי אקדמיה ומנהלים אוהבים להיעזר במודלים. המודלים הללו כוללים ראשי תיבות (לרוב באנגלית) או צורות גיאומטריות. הבעיה היא שכאשר מיישמים אותם בשטח, הלקוחות והנועצים לא תמיד יודעים " מה רוצים מהחיים שלהם." הם מהנהנים כי הם בטוחים שזו חוכמה שהם אינם מסוגלים לתפוס, או רק כדי שיניחו להם. המשחק אותו יצרה אורלי אברהמי הופך את מודל ה – SWOT, מהפופולריים והנפוצים ביותר, לחווייתי וגם למוחשי. המשחק הוא כיפי ומתרגם את המודל המופשט למושגים ומצבים שכולנו מכירים מהחיים בארגון. הסטודנטים שלי בפרקטיקום בתחום הייעוץ הארגוני ניסו את המשחק בשלבי ההתהוות, נהנו והפנימו במהלך חצי שעה מושגים עליהם דיברנו במשך שנה שלמה. מומלץ בחום!
ד"ר גדי ניסים,
המחלקה למדעי ההתנהגות המרכז האקדמי רופין
ממליצה על המשחק ככלי לעבודת צוות ולעבודה עם פעילים, הזדמנות נפלאה, לעשות שיח וחשיבה על חזון, יעדים ואתגרים בדרך חווייתית ומגבשת.
מורשה פרוינד
מ״מ מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים מ.מקומית אלפי מנשה
לשחק swot וואו, ממש כייף , ללמוד כל כך הרבה דברים על עצמי תוך כדי משחק! ללמוד כל כך הרבה דברים על חבריי לעבודה, תוך כדי משחק! בכלל, החוויה לשחק יחדיו. להנות יחדיו, לנהל משמעת, לקפוץ עם הישגים, להנות מפרגונים , מחמאות וחזוקים, להנות משיתופי פעולה, לגלות, לחשוף, לקדם, לנהל, לסייע, לייעץ, להתרגש, להנחות, להוביל, לחדש.ולהצמיח! הכל תוך כדי משחק מהנה ומעשיר! וכמובן שלא אמרתי הכל. שחקו, תהנו, תלמדו, תתפתחו ותפתחו יישר כוח! תודה רבה בהערכה
רותי בר פורר,
ניהול פיתוח עסקי וקריירה

אנו עוסקים בעיצוב ופיתוח חומרי למידה ומערכי הכשרה ,
המשחק פותח על ידי אורלי אברהמי – א.א פיתוח ארגוני וקהילתי -
כל הזכויות שמורות לא.א פיתוח ארגוני וקהילתי.

גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן