אנו מעמידים לרשות הארגון מערכת הכשרה המאפשרת תמיכה במנהלים ובצוותי העבודה על מנת למקסם  את היעדים הארגוניים.

ארגונים המעוניינים ליצור ולקדם פרקטיקות חדשות כחלק מהתמודדות בסביבה ארגונית וחברתית תחרותית נשענים על מנהלים ועובדים מעודכנים אשר עוברים סדנאות ולמידה באופן קבוע. כל זאת במטרה לשפר את ביצועיהם ולהוביל את הארגון לתוצאות הנדרשות. לכל ארגון הן במגזר הציבורי, הפרטי, העסקי והמגזר השלישי נבנה תהליך הכשרה בהתאם לדרישות ולצרכי הארגון.

קיימות שתי חטיבות מרכזיות לתחומי ידע בעולם הניהול והעבודה:

  1. קורסים וסדנאות לשיפור ביצועים ומיומנויות
  1. קורסים וסדנאות ניהוליים

 

להלן הקורסים והסדנאות שלנו בכל חטיבה.


קורסים וסדנאות לשיפור ביצועים ומיומנויות

תקשורת שיווקית בינאישית

תקשורת נכונה מהווה מרכיב קריטי בעבודה ובמערכות היחסים האישיים. כאשר אנו מגיעים לשיחה אל מול שותף עסקי, עמית לעבודה, מנהל או לקוח, לתקשורת נכונה והעברת מסרים מיטביים משקל רב, בשמירה על קשרים טובים ובמתן שירות איכותי.
התקשורת הבינאישית בארגון חשובה מאוד גם ברמת השיווק עצמי. כאשר אנו מעוניינים להיות מוכרים ומוערכים במקום העבודה ובצוות בו אנו נמצאים חשוב מאוד לשווק את עצמנו ביעילות. לעיתים לא מספיקה רמת המקצועיות והידע שלנו כעובדים. חשוב גם לדעת כיצד להעביר בצורה נכונה את המסר והרעיון למקבלי ההחלטות בארגון.
אצלנו בא.א. פיתוח ארגוני וקהילתי נלמד מהם האתגרים העומדים בפני הארגון והעובד ויחד ניתן לכם את הכלים הנכונים להעלות את איכות התקשורת והעברת המסרים בסביבה בה אתם פועלים.
הגיע הזמן להשתחרר מחסמים תקשורתיים המונעים מכם להתקדם ולהצליח בקריירה ובחיים!

ניהול זמן

בעולם שבו ניתן לייצר כל דבר העולה על דעתך, קיים דבר אחד שאף אחד עוד לא יודע לייצר – זמן. זהו המשאב היקר ביותר עבורנו ולא ניתן לרכוש אותו עבור שום סכום שבעולם. בין אם אנו מעוניינים להיות הורים, עובדים או מנהלים טובים יותר, אנו חייבים לשפר ולייעל את האופן בו אנו מנהלים את הזמן שלנו. ניהול זמן נכון היא מיומנות לכל דבר, עלינו לתכנן, להציב מטרות, לקבוע סדרי עדיפויות ולעבוד קשה בכדי שהמשאב היקר ביותר שלנו ישרת אותנו בצורה המיטבית.
ניהול זמן נכון יקבע במידה רבה את הצלחתנו בחיים ובמהלך הקריירה שלנו, בכדי להספיק את כל המשימות השונות ולצלוח אתגרים מורכבים, תכנון הזמן חייב להיות מקצועי .
אצלנו בא. א. פיתוח ארגוני וקהילתי, נלמד אותך כיצד להביא את המיטב שבך בזמן העומד לרשותך. לקדם את מטרותיך ורצונותיך לקדמת הבמה ולאפשר לך לכבוש אותם בתכנון נכון של לוחות זמנים.
לא עוד תירוצים כמו “לא הספקתי” או “אין לי זמן”. האחריות להווה ועתיד טוב יותר נמצאים בתכנון נבון וקפדני יותר. זה בידיים שלך!

פיתוח וניהול צוות

קבלת החלטות

ניהול קונפליקטים

בכל מקום עבודה מודרני הלחץ, השחיקה והצורך בפתרון בעיות מורכבות, יוצר קונפליקטים וחיכוכים בין העובדים בדרגים השונים. לכם המנהלים, מובילי צוותים ועובדים במערכות מורכבות, חשוב להכיר את אומנות ניהול הקונפליקטים. התמחות בכישורים אלו תסייע לכם להבין טוב יותר כיצד ניתן להתגבר על חוסר תקשורת והתנגדויות בחכמה ובהצלחה. היכולת להבין כיצד ניתן לצמוח מתוך קונפליקטים למצב בו כולם מצליחים לבטא את עצמם ולקבל יחד החלטות מושכלות ונכונות. החלטות אלו יצעידו את הצוות ואת הארגון לצליחת אתגרים והנאה רבה יותר בעבודה ובמקביל תסייע לשמירה על עובדים מרוצים עם תחושת שייכות למקום העבודה.
אצלנו ב-א.א. פיתוח ארגוני וקהילתי, נסייע לכם לזהות סגנונות התמודדות במצבי קונפליקט, להתגבר על אתגרים ומכשולים הנובעים מקונפליקטים פנימיים ולהצליח להביא הרמוניה ופרודוקטיביות לארגון. בואו לקחת חלק בסדנא מרתקת מלאה באופי ותובנות!

התמודדות עם מצבי שחיקה ולחץ

חשיבה יצירתית

ניתן לומר כי כל פעולה הדורשת חשיבה ייחודית, ראייה מזוויות שונות ופתרון יעיל של בעיות היא פעולה יצירתית. כעובדים ומנהלים אנו נתקלים באופן שוטף באתגרים ובעיות אשר ברוב הפעמים נראים בלתי ניתנים לגישור ופתרון. הכוח של ארגון והיכולת שלו להתמודד עם שינויים תכופים ואתגרים עסקיים טמון ביצירתיות של עובדיו ומנהליו. חשיבה יצירתית היא יכולת מנטאלית אשר ניתן לפתח ולחדד, מצד אחד היא חיונית למנהלים אשר מעוניינים לפתח מיומנויות חשיבה ופתרון בעיות מורכבות. מצד שני חשיבה יצירתית חיונית לארגונים המעוניינים לייצר סביבה ארגונית המטפחת חדשנות וחשיבה יזמית. במציאות תחרותית ומאתגרת כמו שלנו, חשיבה יצירתית הופכת לערך מעצב ועמוד תווך משמעותי בכל תהליך ארגוני. אצלנו בא.א. פיתוח ארגוני וקהילתי, נלמד כיצד אנו יכולים לחדד ולייעל את צורת החשיבה שלנו ולפתור סוגיות מורכבות באמצעים יוצאי דופן. בואו לקחת חלק בתהליך חיוני שיאפשר לכם לצעוד לשלב הבא בהתפתחות הארגונית והאישית שלכם!

קורסים וסדנאות ניהוליים

ניהול עצמי להצלחה

החיים המודרניים מציבים אתגרים חדשים באמצעות טכנולוגיות ואפליקציות מגוונות, טרנדים ואופנות משתנות אשר מחייבות  מנהלים ועובדים בהתעדכנות תמידית. קיימים שפע של אפשרויות ומסיחים התובעים את תשומת ליבך. ניהול עצמי מיטבי ואיזון אינטליגנטי בין עבודה, משפחה ופנאי הם המפתח לסיפוק והצלחה . 

אצלנו בא.א. פיתוח ארגוני וקהילתי הניסיון שצברנו בהובלת אנשי עסקים ובכירים בתעשייה ובמשק יסייע לתעדף מחדש את החשוב לכם באמת.

אסטרטגיות השפעה וכוח בארגון

ניהול שינויים

רוב בני האדם חוששים וסולדים משינויים בחייהם. יש המעדיפים להישאר באזור הנוחות המוכר והידוע, מאשר לנסות ולבצע שינוי אמיתי. אדפטציה למצבים חדשים ולשינויים הם  אחד מהמרכיבים  לחוסן ועוצמה. 

גישה נכונה לניהול שינויים, יכולה להבטיח התמודדות מוצלחת עם האתגרים בפניהם העובד והארגון נמצאים. אנו מזמינים אותך לאתגר הבא בחייך!